Červenec 2013

PROJEKT-30 dní

28. července 2013 v 9:09 | Kája Kájínek
Ahoj
Tak aby se to tu trochu rozjelo tak mě napadlo dát si projekt.Tady ten jsem našla na blogu http://theam.blog.cz/ .Je to muj první projekt tak uvidíme jak to dopadne.No řeknem si co se bude dít a očem ten projekt bude. Hlavní je napsat každej den 1 článek na daný téma.Dole jsou všechny sepsaný.Snad to nějak zvládnu.Mužeme už třeba dneska začít.No tak budem si je oznacovat.Splněný témata budu (přebarvovat :D) na modro a budou prostě odkazy na články.Aspoň to budete mít tady všechno sepsaný.Tak tady jsou temata.No na některý bude těžký odpovídat .No nějak to zvládnem.

Umírání pro dokonalost?!

26. července 2013 v 23:14 | Kája Kájínek |  Téma Týdne
Ehm...Nevim co si o tom mám myslet .Zrovna dneska jsem viděla aspoň 5 takovýhlech "párátek" při cestě domů. Chápu je to jak oni říkaj "životní styl" bohužel ale ten jejich styl je muže stát život. A to si ony asi moc neuvědomujou. Viděla jsem už tolik blogů s touhle tematikou a tak bych se chtěla zastavit nad nějakýma větama co zveřejnily jejich majitelky.

"Vteřinu na rtech, roky na stehnech.Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí!!!" - Tady ty dvě věty mě uplně dostali na kolena.Jako opravdu? To radči budete trpět hladem než abyste si skočili tamhle do obchodu pro sušenku?
Vážně to musíte tahat už tak daleko?Já vím furt se jenom vyptávám ale nechápu to .Ale zaroveň to chapu .Je těžké to vysvětlit .No pujdem k dalším větám.
------------------------------------------------------------
"Anorexie není dieta, ale životní styl.Hubená je pěkná, ale hubenější je perfektní."
"Kosti definují, kdo opravdu jsme, tak je ukaž!"
"Já jsem silnější než jídlo!"
"Miluju ten pocit být křehká a jemná."
"Ráda se dotýkám nově vyčnívajících kostí."
"Umírám pro dokonalost!"
"To jídlo vypadá dobře, ale já vypadám mnohem lépe!"
"Jídlo je zlý a lstivý. Klame tě svojí chutí a ono to funguje dělá tě nafouklým, ošklyvým a tlustým."
"Tlustí lidé jedí, ale kratší dobu žijí!"