Červen 2012

Omluva za NEaktivitu!

30. června 2012 v 17:23 | Kája Kájinek :D |  Když se občas stane nějaká divná věc s Blogem...
Ahoj moc se omlouvám za dlouhou NEaktivitu.
V dalších dnech by se to měla zlepšovat.
Jinak omlouvám se i SB že jsem neobíhala ale prostě mě víc zajimají kámošky,mazlíčci,učení,..Než BLOG.
Tkže jestli si mě někdo vymazal chápu to.měla jsem aspoň obíhat.
Jinak dám sem ještě jednu novou rubriku s písničkami :)
Jo a těšite se na leto ? Já moc!No a teď si říkáte vždyt už je léto co tu kecá !Ale je teprv 30 ne 1 :DD

Přestavba!

22. června 2012 v 20:51 | Kája Kájinek :D |  Když se občas stane nějaká divná věc s Blogem...
Ahoj takže ode dneška do neděle tady budu dělat takovou přestavbu dá se říct.pozměním asi hodně menu,rubriky nějaký odstraním a možná i nějaký přidám.Tak se těště budu se snažit :)
Nevim možná to stihnu i dneska :D

Hledám Spoluadmina/ku!

19. června 2012 v 18:55 | Kája Kájinek :D |  Když se občas stane nějaká divná věc s Blogem...
Ahoj takže došla jsem k názoru že už asi potřebuju spoluadmina/ku .Kdyby někdo měl zájem pomoci mi postarat se o tento blog tak stačí napsat Přezdívku,E-mail nebo prostě nějakej kontakt (abych se svama domluvila) a jestli mate nějakej blog tak odkaz :))

Cestování a hahahahaTchhhhPffff.....

19. června 2012 v 12:23 | Kája Kájinek a Angela |  Téma Týdne
První napíše svuj názor moje sestřenka Simča.
Simča(Angela) :Cestování zábava a au.Tchh,hahahaha,....Tchh....Hahahahahahah!!(popadá se za břicho)Tchhhh...hahahahah!!!Tchhhhh...A hahahahahaaaaa!!!hhhhhh hahahaha!!Tchhhhahahaha!!Co je to to Tchhhh? aha Hahhahhahah Tchhhhhh.hmhmmhaaaa.Cestování je zábava!!!:DKláro nepiš to tam to Tchhhh.Co je?hmhhhhhh.Hmmmm co je?(civí do monitoru) co?Já nevim te´dka ty!
Já (kája Kájínek):Takže zaprvé psala jsem jen to co ona řekla takže jak vídíte nic moc.No Cestování.Každej člověk neěkdy cestoval nejčastěji k moři nebo na nějakej zamek...(Simča : Na lyže.pffff)Nejčastěji v letě nebo o prázdninách.Nevim moc co aö tadytom napsat tak ahoj.
PS.pozastavení pořád platí jenom jsem musela ukazat něco sestřence.

Pozastavení...!!

18. června 2012 v 20:23 | Kája Kájinek :D |  Když se občas stane nějaká divná věc s Blogem...
Ahoj delší dobu nevim co přidat a spíš jsem venku s kámoškama.Navíc se ted hodně starám o králíka aby si na mě zvykl :).Takže se vážně moc omlouvám.Ale nechci strávit celý den u compu když je tak hezky :D.
Tak čauvec :)
PS:Proč se vubec omlouvám je to muj čas.A muj život :D.

Čauveeec!!!

13. června 2012 v 18:24 | Kája Kájinek :D |  Moje zbytečné kecy
Ahooojec takže jak se máte?Já super !Navíc dneska spim u kámošky takže bude hodně článku.:D
A možná přidám další kapitolu.Uvidim jak se to bude vyvíjet :)).
olééééé!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D uhahahahááá!!!!!!
PS:já jsem poškuk
PPS:Čááááu!!
PPPS:to je zábava psát pořád PS
PPPPS:a PPS
PPPPPS:a PPPS
PPPPPPS:a PPPPS....
PPPPPPPS:A tak dál,dál,dál,dál,dál,dál,dál,dál,dál,dál,....

Králíček - jmeno: neznámý :D

12. června 2012 v 20:34 | Kája Kájinek :D
Ahoj takže tady jsou slíbené nekvalitni fotky .A tim nekvalitni myslim opravdu nekvalitní.Jelikož mám na mobilu foťák k prdu.No snad to bude stačit.Jo a tady prosim koment abych věděla jestli v tom mám pokračovat.
Stačí nani kliknout a dostanete se do alba

......-1.kapitola - Průvod smrti

12. června 2012 v 20:05 | Kája Kájinek :D
Ahoj takže skusim napsat nějakou povidku a uvidime jestli to vubec bude stát za to :D
..................................................................................................................................................................
Rozhlídla jsem se po pokoji.Dveře byly otevřené.Pomalu jsem k nim šla a najednou se z nich vynořil velký bílý pes , Chtěla jsem ho chytit ale ten se dvěma mohutnými skoky dostal až do kuchyně.Instinktivně jsem se zanim rozběhla.Ovšem že jsem si ale nevšimla nabliskane podlahy v obýváku a zachvili. "BUM , KŘACH!" A je po váze.V tom se na mě podivala zlostně máma a vyhnala mě do pokoje.Smutně jsem se zvedla a šla do pokoje.A za oknem si tam hráli Děti. Jak se měli.Jenom já byla tak odlišná.Jenom já sem si s nima nemohla hrát.A ten otravnej pes pořád na mě koukal zkrz okno.Měla jsem chuť rozdrtit ho ve svý pěsti.Ale v tom do pokoje vešla máma s velkými bychlemi. Věděla jsem že to bude učení.Nikdy jsem nebyla ve škole. Nemohla jsem tam.Proto my rodiče kupovali ruzne knihy.O fyzice,zeměpisu,mluvnici,...Pouštěli mě jenom do lesa na jahody.Dneska jsem zrovna musela jít.Těšila jsem se aspon jsem vypadla z domu.V lese jsem šla na svý neoblíbenější místo.Když v tom jsem uslyšela dupání, hlasité dupání.otočila jsem se směrem k višlapané cestě.Byl to pruvod ale ne ledajaký.Byly tam vojáci s meči z diamantu a vyzbroji pokritou zlatem.Miřili k vesnici.Vlastně to ani nebyly vojáci byly to nestvury.Měli velki černý krvavý tlamy z kterých padaly sliny.Uprostřed pruvodu jel vuz , černej vuz.Kolem nich procházela stará paní Rolandová.Znám ji prodává ve vesnici bylinky.Prvni Vojak ji ale rychle propichl mečem.Najednou se mi udělalo sucho v krku.Rychle jsem lehla do trávy aby mě neviděli.Potom mi to ale docvaklo mohly by zabit celou vesnici.Zalezla jsem za nejbližší strom a rychle se rozbehla do vesnice."Mami!Mami!" Celá udýchána jsem se u ní zastavila.Ta se mě ale v klidu zeptala co mi je?Rychle jsem začala povídat "Vvvojjáácii..."jen co jsem vykoktala posledni slabiku.Vtrhly do vesnice.Bylo pozdě.Jen co propichli prvniho vesničana začal chaos.Rychle jsem se rozběhla k domu ten ale už byl v plamenech.Všude stříkala krev.Najednou jsem se otočila Máma byla mrtvá.Začala jsem brečet.Rychle jsem se rozběhla ke kovářství.Měl tam být táta.Nebyl tam v tom okamžiku jsem uviděla známého velkého bíleho psa.Bylcelý od krve.Rychle se zamnou rozběhl.Byl velkej jako sněžní medvěd napul tak i vypadal.Rychle jsem se ho chytla a běžela nejrichlejší cestou z vesnice...

Překvápko!

10. června 2012 v 18:29 | Kája Kájinek :D
Ahoj tak jak už napovida název ,,Překvápko!"Mám konečně vlastního králíčka je to kluk zitra sem dám fotky.Jenom nevim jak ho pojmenovat :/
Kdyby vás napadlo nějake jmeno tak klidně napište do komentu

Ohledně SB.

9. června 2012 v 20:50 | Kája Kájinek :D |  Když se občas stane nějaká divná věc s Blogem...
Ahoj takže ohledně sb děkuji že ste se všichni zapsali kromě Petronely a Markett je mi to líto ale říkala jsem to a o žádném pozastavení jsem se nedozvěděla :(.Takže vás dvě mažu.Jinak kkaarrnneeooll zrušila blog.Je to velká škoda protože vkládala krásný články,soutěže,novinky,obrázky,...Ale je to jeji volba.
A tady je diplom pro všechny věrne SB: