Rozhovor s Dark Soul

3. dubna 2012 v 5:33 | Kája Kájinek :D
takže tady je uplně první rozhovor..:) s Dark Soul
klik na celý článek..:))

Na blogu píšeš že seš blázen do fotbalu jakemu fandíš týmu a už sis někdy
skusila zahrát fotbal?
Já jsem Culé, což znamená, ze fandím španělskému týmu FC Barcelona. Fotbal hraju leda ve skole ale ze srandy, premyslela jsem o tom, ale jsem na to asi už moc stará a nic moc neumím. Ale například minuly víkend me táta učil jak si ubránit míč a jak si ho získat od soupeře, příští víkend me zase bude učit střílet na bránu. Takže fotbal si zahrají, ale jen ze srandy. ;)
Jak ses dostala k blogu a měla jsi nějaký blogy už před tím?..
K blogu jsem se dostala, já vlastně ani uz nevím. Je to hrozne dávno, ale asi proto, ze jsem chtěla poznat lidi se stejnými zájmy. Jinak jsem měla hromadu blogu, od celebrit až po blogy s módou. Ted mi vyhovuje takzvaný deníček. Pisu to co cítím. Jinak spis používám tumblr.
Na blogu ještě píšeš že tančíš , už jsi měla nějaké představení?
Uh tak tohle tancovani jsem myslela tak ze jsem chodila do tanecnich s nimiž jsem měla asi tři plesy jinak netancim...uz... Chtěla bych ale začít se streetdancem a jinak jsem ještě tančila takové tance jako kankan ale to uz taky skoncilo
Přemýšlela jsi už někdy o tom že bys měla slavný blog?
Uh slavný, to jako ze bych měla denne 200 návštěvníků? Premyslela, asi by to bylo dobre ale na druhou stranu se toho trochu desím. Bylo by to divne. Uz ted mi přijde desivy ze během mesice mám z 5 návštěvníků narost na 43 :)
To bude asi všechno , je ještě něco co bys chtěla vzkázet ostatním blogerům a
blogerkám?
Chtěla bych vzkázat asi to, že i když budou mít v jednu chvíli blogu dost a plný zuby, a to mi věřte, že budete, nikdy ho nemažte. Prostě se omluvte, ale nikdy ho nemažte, protože pak toho budete hodně litovat. Znm to z vlastní zkušenosti. Jinak přeji všem hodně štěstí a ať vám blog navštěvuje co nejvíce lidí ;)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama