Déšť...:))

26. února 2012 v 13:19 | Kája Kájinek :D
Tak když se řekne déšť tak moje srdce začně tak divně bušit, ale ne že by jsem se deště bála nebo mi vadil...Naopak já ho přímo miluju :) prostě když začne kapat...Tak se všichni jsou schovat ne já si sednu ještě aby jsem byla víc mokrá, ale teď se mi to moc nevyplatilo...Jsem byla trochu nachcípaná, ale tak stává se....JO a deštník taky moc nepoužívám... :D pro mě je to nějak zbytečný když ten dešť mám celekm dost ráda... :)
Dešť je prostě taková hustá věc...Když, už to řeknu jakoby přehnaně .... :D Ale já nevím jak to jinak říct... A ještě když jdete třeba s klukem v děšti a tam se kouskente...Prostě úplně nějvíc... A ještě to je prostě hustý!!... :D Ale jedno na dešti nemám ráda... Vždycky když mi zmokne hlava tam kudrnatý vlasy..!!... :D A to prostě zase ráda nemám
Nejvíc je taky když má někdo jako já chytrej člověk vyžehlený vlasy a leze do deště :D Prostě je to úplně nejvíc, ale u jinejch lidí než jsem já, protože ja z kudrnatýma vlasama vypadám jako kráva(zprominutím :D)...Ale neviděli jste mě... :)) JO a ještě k dešti prostě když mám deštník tak je to taky trapný, ale jestli někam jdu a chci mit cajk vlasy tak samozřejmě vezmu si ho... Ale nejradši jsem když mi ten dešt může prostě kapat na moji hlavu a potom je mi sice zima když jsem morká, ale tak to se stává :)) Ne?... A jinak jestli máte jinej názor nekritzujte ten můj!!... Protože já vám taky nekecám do výkladu!!... Aby jste vědelí... :)) Jinak se mějte... :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama